Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Yabancı Diller Yüksekokulu Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Duyurular
29.05.2018
..........................................................
Pearson Assured Sertifika Başvurusu
23.05.2018
..........................................................
Hazırlık Okulu 3. Dönem Ders Programı Ve Öğrenci Listeleri
29.03.2018
..........................................................
Hazırlık Okulu 2. Dönem Vize Sonrası Ders Programı Ve Öğrenci Listeleri
23.02.2018
..........................................................
İngilizce Iı Ve İngilizce Iv Dersini Alan Öğrencilerin Dikkatine
02.02.2018
..........................................................
Hazırlık Okulu 2. Dönem Ders Programı Ve Öğrenci Listeleri
26.01.2018
..........................................................
İngiltere'de Dil Eğitimi İçin Başvuran Öğrencilerimizin Listesi
15.01.2018
..........................................................
Assignment Pack For Semester Break-Audio Files
01.11.2017
..........................................................
Yök'ün 1019876 Nolu İlan Ve 16.10.2017 Tarihli Yabancı Diller Yüksekokulu Okutmanlık Alımı İçin Ön Değerlendirme Sonuçları
25.10.2017
..........................................................
İngilizce I Ve İngilizce Iıı Dersini Alan Öğrencilerin Dikkatine
12.10.2017
..........................................................
Dgs Muafiyet Sınavı Sonucu 11.10.2017
09.10.2017
..........................................................
Dgs İle Yerleşen Öğrenciler İçin Hazırlık Muafiyet Duyurusu
29.09.2017
..........................................................
2017-2018 Hazırlık Sınıfı Öğrenci Listesi Ve Ders Programı
27.09.2017
..........................................................
Yeni Kayıt Yaptıran Bölüm Öğrencilerinin İngilizce Dersleri Muafiyet Sınavı Duyurusu
27.09.2017
..........................................................
2017-2018 Hazırlık Okulu Muafiyet Ve Seviye Belirleme Sınavı Sonucu
21.09.2017
..........................................................
Hazırlık Sınıfı Muafiyet Ve Seviye Belirleme Sınavı Listesi
1 2 3
HAZIRLIK OKULU 2. DÖNEM VİZE SONRASI DERS PROGRAMI VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

HAZIRLIK OKULU 2. DÖNEM VİZE SONRASI DERS PROGRAMI VE ÖĞRENCİ LİSTELERİ

2018-03-29 29 Mart 2018
Sevgili Öğrenciler,

2017-2018 yılı Hazırlık Okulu 2. yarıyıl vize sonrası öğrenci listeleri aşağıda verilmiştir. Hazırlık Okulu dersleri Pazartesi günü (02.04.2018) saat 10.50’de başlayacaktır.

Ders programı için tıklayınız. 

Tüm öğrencilerimize bu yarıyılda da başarılar dileriz.



MOD A+
1 ABDULBAKİ ARSLAN
2 ARZU CAN POTUK
3 ECE BARLAS
4 MUSTAFA KEMAL AFACAN
5 OKAN BUDAKCI
6 ALİ YİĞİT  KAYA
7 DENİZ ANIL YAN
8 İBRAHİM DENİZ
9 ABDULKADİR PARLAK
10 MEHMET BURAK ZENCİRCİ
11 ÖMER KOŞAR
12 İSMET KAYA
13 ONURALP ÇELİK
14 İBRAHİM TAYYİP SEVEN
15 İBRAHİM ASLAN
16 HÜSEYİN KAPLAN
17 MELEK DELİBAŞ
18 AHMET CAN DOKUYUCU
19 SERDAR DOVLETOV
20 BAKTYGUL MANAS KYZY
21 NURIZA ANARBEK KYZY
22 MIRAIDA MAMASALIEVA
23 ZHIBEK BAIBOLUSH KYZY
 

MOD B1
1 MÜCAHİD ALİ YILMAZ
2 ENİSE AKKUŞ
3 İBRAHİM ENES ÇAĞLAYAN
4 AHMET KAYDI
5 EMEL YÜCEBAĞ
6 ALİCAN CUMA ÇETİNDAŞ
7 MUHAMMET ENES KURTARAN
8 ABDURRAHMAN KARA
9 AYŞE HAFSA DURUK
10 İBRAHİM ENES EREN
11 YUNUS KAYACIK
12 YUŞA AÇICI
13 ALİ BURAK KARADAĞ
14 İBRAHİM KAPLAN
15 MİTHAT  TÜYLÜ
16 EMRE YOZGAT
17 ESRA AKYEL
18 SERKAN USLU
19 ŞİRVAN ÖZGÜR YILMAZ
20 ELİF NİSA KAYA
21 FATMA EBRAR YILMAZ
 

MOD B2
1 BARAN ARDIL GÜNEŞ
2 ÜMİT GÖÇER
3 CİHAT AKYILDIZ
4 EYYÜP AÇIKGÖZ
5 CEREN DURSUN
6 MAHMUT SORGULU
7 ALİ EVGİ
8 BAHTİYAR ORULLUOĞLU
9 ENES HAVCARCI
10 HARUN KOCAOĞLAN
11 ŞEHRİ ŞULE SERT
12 İBRAHİM BİÇER
13 CENGİZ İNCAMAN
14 AHMET BAYINDIR
15 HAYRİ FURKAN ÇELİKTÜRK
16 BARAN CEMAL POLAT
17 HALİL İBRAHİM KARABEKMEZ
18 İLHAN KENDİRCİ
19 VAHDET ŞAHİN
20 KEMAL KALENDER
21 MEHMET ÖNCEL
 

MOD B3
1 HALİL FATİH FİNCAN
2 HANİFİ GÜL
3 YUSUF YILMAZ
4 ÖMER FARUK ARAMA
5 FUAT YARDIMCI
6 MEHMET YAŞAR ATTAR
7 YUNUS TOPRAK
8 MUHAMMED DİYAR ŞANLI
9 ABDULLATIF BADENJKI
10 TAMER DAİ
11 CANER GÜL
12 ERDOĞAN NİZAMOĞLU
13 MUSTAFA ÇÜRÜKOĞLU
14 ÖZGE BAZ
15 MEHMET MERT DANIŞMAN
16 ASLIHAN SENA ECE
17 EMİNE ŞEYMANUR GÜZEL
18 BÜŞRA ARIK
19 HATİCE ÇAĞLAR
20 MUHAMMED FURKAN BAĞARSAKÇI
21 ÖZGE AKIN
 

MOD B4
1 MUZAFFER ÇELİK
2 MOHAMMAD ZATARI
3 KAHRAMAN GÜZEL
4 BURAK SABAH AÇIKGÖZ
5 DENİZ ÇOLAK
6 MEHMET SELİM DAYIOĞLU
7 KANADID CHERDI ELMI
8 MÜSLÜM CEYLAN
9 MEHMET BERKAN ÇELİK
10 AHMET SAİT FİNCAN
11 M. BURKAY AKYILMAZ
12 MUHAMMET ÖNDER HAMBALLAR
13 ELİF ULAŞLI
14 MÜSLÜM DEMİR
15 YILDIZ KÖŞKER
16 BARIŞ KARAYEL
17 İBRAHİM MERT ÖZKELEŞ
18 MERVE NUR KILIÇ
19 NİDA ATASEVEN
 

MOD B5
1 BERFİN ÇİFTÇİ
2 HACI MUSTAFA ÇALIK
3 HALİL İBRAHİM CEYLAN
4 EDANUR ÇALGAN
5 GÖKÇEN AŞIK
6 MUHAMMET KAPLAN
7 NURAN ÖNDER
8 İBRAHİM HALİL DURGUN
9 MEHLİKE YAREN BİLİCİ
10 ELİF İCLAL YILMAZ
11 GÜLCİN CENGİZ
12 ÖZCAN DOĞAN
13 MUSTAFA  SEVER
14 KEMAL PAŞA
15 NURCAN ALKURT
16 MUHAMMED NUR ERKULAH
17 MUHAMMED ALİ ALROZ
18 UMUT ELLİ
19 EKREM KARACA
20 HÜSEYİN TANER GÖREN
 

MOD B6
1 GÖNÜL ÇAPAN
2 MEHMET HANİFİ IŞIK
3 RÜMEYSA KUTLU
4 SALİH ALPEREN
5 ALPER TEKİN
6 CEYDA MEHVEŞ KEKLİK
7 YALÇIN KARAKURT
8 MUSTAFA ALPEREN POLAT
9 AYSUN RABİA ÇEVİK
10 EMRE BAĞCI
11 SEZGİ EKİN BAĞCI
12 MUSTAFA EROĞLU
13 ESRA NUR ABDULĞANİOĞLU
14 MUSTAFA AÇAR
15 CİHAN POLAT
16 MUHAMMED HAMZA TEKAĞAÇ
17 SEMA NUR ZENGİN
18 TUTKU İLKSEN
19 OĞUZ HASAN AYTAÇ
 

MOD B7
1 EMRE KILIÇ
2 ABDULLAH BEÇET
3 YELDA NUR AKBULUT
4 REŞAT GÖKÇE
5 HASAN GÜDEN
6 MUHAMMED ŞAFİİ İZİ
7 SAMET UZ
8 YUSUF OĞUZHAN ÇEVİK
9 AHMET KİRİŞÇİ
10 AYDIN ÖZTÜRKMEN
11 HÜSEYİN KARA
12 İBRAHİM HALİL ÖZBEY
13 BERNA YILDIZ
14 MEHMET TARIK KÖSELER
15 HASAN SALİH BAKACAK
16 MEHMET NAİL KURU
17 ELİF KAYA
18 ELİF NUR KILINÇ
19 İRFAN CEM POLAT
20 MERAL UĞUR
21 YAREN YANARGÖZ
 

ELT MOD B+
1 ESRA BOZKURT
2 RABİA NUR DÖNMEZ
3 ALBİNA KELEŞ
4 AYSU KAYA
5 AYSU ELİF YILMAZ
6 AYŞENİL BAŞİN
7 BEYZA YURTTAER
8 BUKET ÖZASLAN
9 CEREN ÖZMERİÇ
10 DENİZ CANGÖZ
11 ECENUR CAN
12 ELİF DİKER
13 FURKAN DELİSOY
14 İLKNUR TEMİZ
15 MELİKE BUSE BATUR
16 MEVLÜDE SABUNCU
17 ORÇUN İMER
18 SENA TEKİN
19 NAZLI NAZMİYE KERVAN
20 ZÜLEYHA ZEYREK
21 ARDA BEREKETOĞLU